icon

Words Of Wonders

2.1.0 için
Android

5.0

6

Harfleri birleştirin ve ünlü anıtları öğrenin

336k

Bu uygulamayı oyla

Words Of Wonders, dünyadaki en ikonik anıtlar hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz bir oyundur. Yapmanız gereken tek şey, harfleri doğru sıraya koymak ve her seviyede bulmacaları doldurmak.

Words Of Wonders'ın oynanışı oldukça basit ve Palabras Conectadas gibi diğer oyunlara benzer. Ayrıca, farklı seviyeleri oynarken, dünyanın her yerinde bulunan en ünlü anıtlar hakkında ilginç gerçekleri öğrenebilirsiniz.

Harfleri sıraya koymak için, tek yapmanız gereken, birincisine basmak ve ardından parmağınızı kaldırmadan sırayla aşağıdaki harflerden bir çizgi çizmektir. Bu şekilde, arka planda görüntüyle ilgili kelimeleri bir araya getirebilirsiniz. Bir kelimede takılırsanız, tek yapmanız gereken bazı harfleri kaldırmak veya başka bir ipucu almak için joker karakter kullanmaktır.

Words Of Wonders ünlü mimari eserleri hakkında bildiklerinizi test edecek basit bir oyundur. Tüm dünyadaki en etkileyici yerlerden bazılarını öğrendikçe, kelimeleri oluşturun ve tahtayı harf harf doldurun.
Gereksinimler

Android 5.0 veya daha üst sürümü gerektirir.

X